Work

بازرگانی موذن

| واردکننده دوچرخه، ماشین شارژی، سه چرخه، اسکوتر و قطعات یدکی |

نماینده انحصاری برندهای :
VIVA, OLYMPIA, LAUX, RAMBO, TITAN, DOLPHIN, GOLF, TPT, MBCO

محصولات بازرگانی موذن به دسته دوچرخه های بزرگسال، دوچرخه های کودک و خردسال، ماشین های شارژی، سه چرخه ها، اسکوتر ها و قطعات یدکی تقسیم بندی می شود. از جمله برندهای دوچرخه های بزرگسال می توان به Viva، Olympia، Rambo، Laux، Titan در سایز های 24، 26، 27، 29 و از جمله برند های دوچرخه های کودک و خردسال می توان به Olympia، Rambo، TPT، Golf، Dolphin در سایز های 12، 16 و 20 اشاره نمود. ماشین های شارژی نیز با کپی برداری از خودروهای معتبر دنیا همچون McLaren، Mercedes، BWM، Porsche تحت برند MBCO روانه بازار شده اند.

Work
78

مدل دوچرحه کودک

47

مدل سری شارژی

238

مدل دوچرخه های بزرگسال

VIVA, OLYMPIA, LAUX, RAMBO, TITAN, DOLPHIN, GOLF, TPT, MBCO
team

اینستاگرام بازرگانی موذن

تجربه ای تازه برای همه دوستداران ورزش دوچرخه سواری

team
Services
team

دنیای دوچرخه و محصولات شارژی

آنچه باید پیرامون محصولات دوچرخه و محصولات شارژی بدانید

team
Services
Contact
contact

با بازرگانی موذن در ارتباط باشید

شما می توانید در ارتباط با خرید عمده و یا اخذ نمایندگی در سراسر کشور از طریق زیر با مشاوران فروش بازرگانی موذن در تماس باشید.

contact

تحویل محصولات

کلیه محصولات اعم از دوچرخه بزرگسال، دوچرخه کودک و خردسال، ماشین های شارژی، اسکوتر و سه چرخه پس از سفارس محصولات در اسرع وقت تحویل نمایندگان و خریداران عمده محصولات خواهد شد. پخش محصولات بازرگانی موذن صرفا به صورت عمده می باشد.

ثبت درخواست و توافق خرید

پس از ثبت درخواست، بازرگانی موذن شما را در امر پرداخت یاری کرده و روش های متنوع فروش را پیش روی شما می گذارد. نمایندگان و خریداران عمده دوچرخه و ماشین های شارژی همواره از صفر تا صد بازرگانی موذن را یار همیشگی خود می دانند.

تماس با مشاوران فروش بازرگانی موذن

مشاوران فروش بازرگانی موذن، بر اساس نیاز خرید عمده شما نمایندگان درخصوص محصولات، شما را راهنمایی می کنند. همچنین این امکان وجود دارد تا در قیاس میان محصولات از مشاوران فروش کمک بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

با ما تماس بگیرید : 02155376020

Contact