برند دوچرخه های بزرگسال بازرگانی موذن

از جمله برندهای دوچرخه های بزرگسال می توان به Viva، Olympia، Rambo، Laux، Titan  در سایز های 24، 26، 27، 29 اشاره نمود. بازرگانی موذن تلاش دارد تا با عرضه دوچرخه های سایز بزرگ با کیفیت مشتریان خود را تشویق به خرید هرچه بیشتر نماید تا از طرفی استفاده کنندگان این محصولات از سواری کالای با کیفیت لذت ببرند. از جمله مخاطبان دوچرخه های بزرگسال می توان به نوجوانان، جوانان، میان سالان و بزرگسالان اشاره نمود. همچنین این دوچرخه ها برای مخاطبان معمولی و ورزشکاران نیز بسیار مناسب است.

Services
team

دنیای دوچرخه و محصولات شارژی

آنچه باید پیرامون محصولات دوچرخه و محصولات شارژی بدانید

team
Services
Contact
contact

با بازرگانی موذن در ارتباط باشید

شما می توانید در ارتباط با خرید عمده و یا اخذ نمایندگی در سراسر کشور از طریق زیر با مشاوران فروش بازرگانی موذن در تماس باشید.

contact

تحویل محصولات

کلیه محصولات اعم از دوچرخه بزرگسال، دوچرخه کودک و خردسال، ماشین های شارژی، اسکوتر و سه چرخه پس از سفارس محصولات در اسرع وقت تحویل نمایندگان و خریداران عمده محصولات خواهد شد. پخش محصولات بازرگانی موذن صرفا به صورت عمده می باشد.

ثبت درخواست و توافق خرید

پس از ثبت درخواست، بازرگانی موذن شما را در امر پرداخت یاری کرده و روش های متنوع فروش را پیش روی شما می گذارد. نمایندگان و خریداران عمده دوچرخه و ماشین های شارژی همواره از صفر تا صد بازرگانی موذن را یار همیشگی خود می دانند.

تماس با مشاوران فروش بازرگانی موذن

مشاوران فروش بازرگانی موذن، بر اساس نیاز خرید عمده شما نمایندگان درخصوص محصولات، شما را راهنمایی می کنند. همچنین این امکان وجود دارد تا در قیاس میان محصولات از مشاوران فروش کمک بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

با ما تماس بگیرید : 02155376020

Contact